Stop!Music 1.4.0.0 (winphone)

Stop!Music

Stop!Music
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Stop!Music, tüm Windows Phone müzik uygulamaları ile uyumlu uyku zamanlayıcısıdır.

Stop!Music, müzikle yatıp kalkanlar için hazırlanmış zamanlayıcı uygulamasıdır. Windows Phone 8 ve üzeri işletim sistemli telefonlara sunulan tüm müzik uygulamaları ile uyumludur. Müzik dinlerken uyuya kalan biriyseniz müziğin boşa çalmasını bu uygulama ile engelleyebilirsiniz.

Windows Phone Mağazası’nda müziğin belirtilen zamanda otomatik olarak kapanmasını sağlayan müzik uygulamaları bulunsa da bunlar çok az sayıda ve ücretli uygulamalar arasındadır. Xbox Music, Nokia Music, Pandora, iHeartRadio, Slacker, AUPEO!, Radio ve daha pek çok müzik uygulamasını destekleyen Stop!Music, dilediğiniz saatte müziğin durmasını veya tamamen kapanmasını sağlıyor. Bu uygulamayı evde müzik dinlerken kullanabileceğiniz gibi, dışarıda da spor aktivitelerinizi yaparken de kullanabilirsiniz. Kronometreyi ayarlayarak belirlediğiniz km’ye ulaştığınızda müziğin sonlanmasını sağlayabilirsiniz. Zaman ayarlamanın dışında tek bir dokunuşla o anda çalan müziği durdurabilirsiniz.

Müziği önceden ayarladığınız vakitte keserek internet bağlantınızdan boş yere harcamanızı engelleyen Stop!Music, müziksiz yapamayanlar için harika bir uygulama.

YORUMLAR