Tap True The Color 1.0.0.0 (winphone)

Tap True The Color

Tap True The Color
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Windows Phone için ücretsiz çıkan Tap True The Color, Android'de sevilen True Color oyununun bir klon versiyonu.

True Color oyununun Windows Phone için çıkan bir klon versiyonu olan Tap True The Color, orjinal oyunda olduğu gibi renklerle yazıları eşleştiren semboller üzerinden oynadığınız bir zeka oyunu. Nörobilim yöntemleri arasında kullanılan ve Stroop efekt olarak adlandırılan görsel zeka kordinasyonunu bu oyunda reflekslerle bütünleştiriyorsunuz. Üstelik Tap True The Color Tamamen ücretsiz.

Oyunu oynayan arkadaşlarınızla yeneteklerinizi kıyaslamanız için sosyal bir liderlik sıralaması oyunda ihmal edilmemiş. Kolay anlaşılır bir yapıya sahip olan oyun zamanla büyük bir beceriyi de sizden beklediği için yeteneklerinizi sınarken bağımlılık da yaratabiliyor. Yüksek çözünürlüklü ekranlar için optimize edilen görselleri son derece şık ve sade olan oyun estetikliğiyle ayrı bir cazibe puanı kazanıyor.

Renkler ve yazılarla doğru önermeleri kabul etmeniz gereken oyunda bulmacalar gittikçe daha fazla hız kazanıyor ve sizin de hatasız bir şekilde sorudan soruya geçiş yapmanız isteniyor. Ücretsiz olarak sunulan Tap True The Color her yaştan insana hitap eden eğlenceli ve çerezlik bir oyun.

YORUMLAR