Temple Run: Brave 1.1.0.18 (winphone)
Temple Run: Brave
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    137

  • ÜRETİCİ

    Imangi Studios

Temple Run: Brave, Cesur adlı animasyon filmini konu alan bir sonsuz koşu oyunudur

Temple Run: Brave eğer Temple Run oyunlarını oynamaktan keyif alıyorsanız ve Cesur adlı animasyon filmini eğlenerek izlediyseniz hoşunuza gidebilecek bir mobil sonsuz koşu oyunu.

Windows Phone işletim sistemini kullanan akıllı telefonlarınızda oynayabileceğiniz bir oyun olan Temple Run: Brave, temel olarak Temple Run oyunlarının klasik oyun yapısını Disney Pixar'ın ülkemizde "Cesur" adıyla gösterime giren Brave adlı animasyon filminin hikayesiyle birleştiriyor. Oyundaki ana kahramanlarımız Cesur'daki Merida ve arkadaşları olurken mekanlar da Cesur filminden esinlenen mekanlar olarak karşımıza çıkıyor.

Temple Run: Brave'de klasik Temple Run oyunlarından küçük bir farklılık da mevcut. Oyun boyunca kahramanımız sürekli koşarken onu sağa veya sola yönlendirerek engellerden kaçmasını sağlıyoruz. Ayrıca karşımıza tuzaklar, çukurlar ve çeşitli engeller çıkarken aşağıdan kaymamız veya zıplayarak engellerin üstünden atlamamız da gerekebiliyor. Temple Run oyunlarındaki bu klasik öğelerin haricinde bir de kahramanımız ok ve yay kullanarak ateş edebiliyor. Hedefleri vurduğumuzda ise ekstra para kazanabilmekteyiz.

Temple Run: Brave'in grafikleri mobil cihazlar açısından kaliteli olarak tanımlanabilir. Oyunda ne kadar uzun süre koşarsanız oyun o kadar hızlanıyor ve daha yüksek tansiyonlu bir hale geliyor. Eğer reflekslerinize güveniyorsanız Temple Run: Brave'i deneyebilirsiniz.

YORUMLAR