toib 1.0.1.0 (winphone)

toib

toib
DENEME SÜRÜMÜ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Toib, Windows Phone platformu için hazırlanmış en başarılı YouTube istemcisidir.

Toib, şık tasarımı ve kolay kullanılabilirliği ile öne çıkan yeni bir YouTube istemcisidir. Sunduğu ek özelliklerle benzer YouTube uygulamalarından ayrılan Toib, Windows Phone platformu için şimdiye kadar hazırlanmış en iyi YouTube istemcisi.

Bir süredir geliştirilmesi aşamasında olan Toib, Windows Phone 8 ve üzeri sistemli akıllı telefon ve tabletlerle uyumlu başarılı bir YouTube istemcisi. Kısa sürede popüler olan uygulama ile YouTube hesabınıza göz atabilir, kanalları ana ekranınızdan takip edebilir, YouTube videolarına kolayca erişebilir, yüksek kalitede videoları kesintisiz izleyebilirsiniz.

Toib, Windows Phone kullanıcılarına eksiksiz bir YouTube deneyimi yaşatıyor. YouTube hesabınıza giriş yaparak çalma listelerinize, favorilerinize eklediğiniz ve beğendiğiniz videolara erişmenin yanı sıra kanallara abone olabilir, yorum bırakabilir, videoları paylaşabilir, sonra izlemek üzere videolarınız arasına ekleyebilirsiniz.
Toib, standart ve yüksek kalitedeki YouTube videolarını sorunsuz bir şekilde açabiliyor. Videolar veri tüketimini azaltmak adına varsayılan olarak 320p kalitede oynatılıyor. Dilerseniz videoların kalitesini ayarlayabiliyorsunuz. Videoları tam ekran izlemek için ise tek yapmanız gereken telefonunuzu çevirmek. Bunun yanı sıra konumunuzu değiştirebilmeniz için de bir seçenek mevcut. Sadece yurt dışındaki kullanıcılara açılan videoları izlemek için oldukça yararlı bir özellik.

Koyu ve açık tema seçenekleri de sunan uygulama, Windows Phone platformu için şimdiye kadar hazırlanmış en iyi YouTube istemcisi. Ücretsiz deneme süresinin ardından sadece 2TL karşılığında uygulamayı satın alabilir ve kullanmaya devam edebilirsiniz.

YORUMLAR