Tom and Jerry Cartoons Free 2.3.1.17 (winphone)

Tom and Jerry Cartoons Free

Tom and Jerry Cartoons Free
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Tom ve Jerry maceralarının tüm bölümlerini ücretsiz olarak izlemenizi sağlayacak ücretsiz bir Windows Phone uygulaması.

Tom ve Jerry cizgi filmlerinin dünya klasikleri kategorisine girmesi gerektiğini düşünüyor olabilirsiniz. Eğlence dozu yüksek olan bu çizgi film serisinin televizyon yayınından kaldırılmış olması son derece üzücü de olsa umutlarınız tükenmesin. Windows Phone kullanıyorsanız tüm bölümleri izleyebileceğiniz Tom and Jerry Cartoons Free isimli uygulama ile tanışın. 150'den fazla bölüme erişim sağlayabileceğiniz bu uygulama çocukluk klasiklerinizi telefonunuza getiriyor.

Tam ekran desteği olan bu uygulama çocukları olan ebeveynlerin de seveceği bir içerik sunuyor. Eğer siz de günümüz çizgi filmlerin çocuklara sunulan en acımasız ve kalitesiz işler olduğunu düşünüyorsanız kendi çocukluğunuza renklendiren ve bugün bile keyifle izlediğiniz animasyonları neden ufaklığınızın dünyasına sokmuyorsunuz? Belki de çocuğunuzla iletişim kurmak adına yeni bir köprü inşa etmiş olursunuz. Bazı güzel şeyler tarihe meydan okuyup eskimiyorsa bunları bir sonraki nesillere aktarmak hoş bir deneyim olsa gerek.

Uygulamanın kullanım şekline gelecek olursak, son derece kolay anlaşılır bir arayüze sahip olan panelde kısa yollarla bölümlerden görüntülere ulaşıyorsunuz. Hem bölüm isimleri hem de numara olarak sınıflandırılan her içerik içerisinde dolaşıp kaldığınız yerden devam etmek oldukça kolay. Windows Phone için tamamen ücretsiz olan Tom and Jerry Cartoons Free isimli bu uygulama bölümler içerisinde reklam görüntüleri içerse de uygulama içi satın alma ile bunları da uzaklaştırabiliyorsunuz.

YORUMLAR