Tube HD Download 2.7.7.2 (winphone)

Tube HD Download

Tube HD Download
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Tube HD Download, Windows Phone Mağazası'ndaki en iyi YouTube uygulaması.

Tube HD Download, Windows Phone kullanıcılarına sunulmuş en iyi YouTube uygulaması ve hem görsel hem de kullanılabilirlik olarak Android ve iOS için resmi YouTube uygulaması kadar başarılı diyebilirim.

Google’ın video izleme ve paylaşma platformu YouTube’un dünya genelinde milyarca kullanıcısı bulunuyor ve mobilden akıllı televizyonlara kadar tüm platformlarda kullanılabiliyor. Ancak mobil tarafta Windows Phone kullanıcıları için hazırlanmış resmi uygulama hala mevcut değil. Hal böyle olunca bu platforma uygulama geliştirilenler birçok YouTube uygulaması / istemcisi ile karşımıza geliyorlar. Tuber HD Download da bu uygulamalardan biri. Şimdiye kadar kullandığım hiçbir YouTube uygulamasına benzemeyen uygulama ile YouTube videolarını 1080p kalitede izlemenin ve indirmenin yanı sıra kanallara abone olabiliyor, hesabınıza giriş yaparak sonra izle listenize eklediğiniz videoları görebiliyor, beğendiğiniz videoları e-posta ile veya sosyal ağ hesabınızdan paylaşabiliyorsunuz.

Son derece modern ve gözü yormayan bir kullanıcı arayüzü ile bizleri karşılayan Youtube uygulamasında dilediğiniz videoya daha rahat ulaşabilmeniz için Google ile sesli arama özelliği mevcut. Ayrıca anlık öneri fonksiyonu sayesinde videonun tam ismini yazmanıza gerek kalmadan önerileri görüp daha hızlı ulaşabiliyorsunuz. Her iki şekilde de aramada sorun yaşamadım ve arama fonksiyonu uygulamanın en beğendiğim taraflarından biri oldu.

Windows Phone kullanıcıları için özel hazırlanan Tube HD Download uygulamasında Android ve iOS’ta gördüğümüz videoyu tek dokunuşla televizyona aktarma özellği de mevcut. Birçok akıllı televizyonda YouTube uygulaması geliyor ancak akıllı televizyonunuzun smart özellği iyi değilse YouTube videolarını bulmak ve izlemek tam bir işkence olabiliyor. İşte bu durumda uygulamanın cast özelliği oldukça işinize yarayacak.

Tube HD Download Özellikleri:

  • Vevo videolarını kesintisiz izleme
  • Kanallara abone olma
  • Giriş yaparak son izle listesine erişme
  • Video paylaşma
  • Rehberi kullanarak kanallara hızlıca erişme
  • Videoları telefondan Chromecast ve diğer bağlı cihazlara (tv, oyun konsolu) aktarma
  • Videoları sesli arama
  • Videoları mp4 ve mp3 formatında indirme

YORUMLAR