Twins Minigame (winphone)

Twins Minigame

Twins Minigame
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Twins Minigame, Game Troopers'ın Windows Phone platformuna özel çıkardığı beceri oyunu.

Twins Minigame, Game Troopers’ın Windows Phone platformuna özel açtığı oyunlar arasında. Ücretsiz olarak sunulan oyun refleks geliştirme üzerine ve son derece zor.

Game Troopers, farklı türde oyunlarla ve de en önemlisi Windows Phone’a özel oyunlarla karşımıza çıkmaya devam ediyor. Lines the Game oyunundan sonra bu sefer reflekslerimizi ölçen, sinir mekanizmamızı zorlayan bir oyun karşımızda. Twins Minigame’de sürekli yukarı doğru ilerleyen iki topu kontrol etmeye çalışıyoruz. Amacımız engellere değmeden çıkabildiğimiz kadar yukarı çıkmak.

Kolay başlayıp zor devam etmeyen başka bir deyişle zorluğunu ilk saniyelerde hissettiren beceri oyunları arasında olan Twins Minigame’de iki etapta tek bir topu kontrol ediyoruz. Tek dokunma hareketiyle yukarı doğru çıkan topu engellerden atlatarak ilerliyoruz. Basış dozumuza göre top zıplıyor. Ekrana normal dokunursak top tek zıplıyor, basılı tutarsak ta yükseğe zıplıyor ve büyük engelleri daha kolay aşıyoruz. Tek topla bu kontrolü sağlamak çok basit değil. Çünkü engeller çok sık yapılmış ve sürekli olarak taraf değiştirmek durumundayız. Ortadan ikiye ayrılan bir platformda ilerlemek zaten zorken ikinci topun sahneye çıkması işlerimizi daha da zora sokuyor. Aynı anda iki topu idare etmek mükemmel odaklanma, çok hızlı ve kararsız davranan parmaklar gerektiriyor.

Farklı oynanışının yanında minimal görselleriyle de dikkat çeken oyunda platform gereği başarımlarımız kaydediliyor. Tabii ki bunun için Xbox hesabınıza giriş yapmanız gerekiyor.

YORUMLAR