Upload to Youtube 1.0.2.0 (winphone)

Upload to Youtube

Upload to Youtube
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Upload to Youtube, telefonunuzdaki videoları YouTube kanalınıza kolaylıkla yüklemenizi sağlayan ücretsiz bir uygulamadır.

Upload to Youtube, Windows Phone 8.1 üzerinde çalışan akıllı telefonlar için tasarlanmış ilk YouTube yükleyicisidir. Tamamen ücretsiz olarak sunulan uygulama ile akıllı telefonunuzla çektiğiniz yüksek kalitede videoları YouTube’a kolaylıkla yükleyebilir, dilerseniz doğrudan arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz.

Mağazadaki yeni uygulamalardan biri olan Upload to YouTube, Windows Phone kullanıcılarının telefonlarındaki videoları YouTube’a hızlı ve kolay yoldan aktarmalarını sağlayan başarılı bir yükleyici. Google hesabınıza giriş yaparak kullanmaya başlayabileceğiniz uygulama videolarınızı en iyi şekilde yükleyebilmeniz için gerekli tüm seçenekleri sunuyor. Videonuzun adını belirleyebiliyor, kısa açıklama girebiliyor ve gizlilik ayarını (herkese açık, özel, listelenmemiş) dilediğiniz şekilde ayarlayabiliyorsunuz. Video yükleme durumunu da –uygulamanın en üstünden- takip edebiliyorsunuz. Video yükleme işlemi tamamladıktan sonra videonuz YouTube kanalında yayınlanmış oluyor.

Herkesin kullanabileceği basitlikte hazırlanmış arayüz ile gelen Upload to YouTube, telefonunuzdaki videoları YouTube hesabınıza aktarmanın en basit yolu.

YORUMLAR