Video Explorer 1.0.1.12 (winphone)

Video Explorer

Video Explorer
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Video Explorer, Xbox Video'ya alternatif olarak kullanabileceğiniz hızlı, sade ve ücretsiz video oynatma uygulaması.

Video Explorer, Windows Phone’un varsayılan video izleme uygulaması Xbox Video’ya alternatif olarak kullanabileceğiniz bir uygulama. Xbox Video’nun desteklediği tüm formatları başarılı bir şekilde oynatan uygulama, telefonunuzun dahili hafızasındaki ve sd karttaki videolara erişebiliyor.

Windows Phone cihazlarda ön yüklü gelen video oynatma uygulaması Xbox Video’ya alternatif bir uygulama arıyorsanız bu arayışınıza son verebilirsiniz. Sürekli olarak güncellenen ve yeni özellikler kazanan Video Explorer, Xbox Video ile kadar başarılı. Videolarınız nerede olursa olsun anında bulmanızı sağlayan klasör gezintisine sahip olan uygulama ile AVI, MP4, M4V, WMV, 3GP, MOV uzantılı videoları rahatlıkla oynatabiliyorsunuz. Altyazılı bir film izlemek istiyor ancak indirdiğiniz .SRT uzantılı altyazı dosyasında zaman kayması sorunu mu ile karşılaştınız? Video Explorer ile harici altyazıyı düzenleyebiliyor, saniyelik te olsa sinir eden senkronizasyon sorununu kolaylıkla çözebiliyorsunuz. Tabii ki bu düzenleme için video ile altyazının aynı adda olması ve aynı klasörde bulunması gerekiyor.

Hareket ile kontrol etmeyi destekleyen Video Explorer’ın eksik yanları da mevcut. Oynatıcı fazla hassas olduğundan videoda ince ayar yapamıyorsunuz. İstediğiniz süreden ya çok ileri ya da çok geri almış oluyorsunuz. Bunun haricinde en çok tercih ettiğimiz video formatlarından MKV için tam destek sunmuyor. MKV desteği geliştirilme aşamasında olduğundan mkv dosyasını oynatmazsa şaşırmayın derim. Tabii ki bu eksiklikler bir güncellemeyle çözülebilecek. Uygulamanın sürekli güncellendiğini de göz önüne alırsak kısa sürede bu hatalardan arınmış dört dörtlük bir video oynatma uygulaması ile tanışacağımızı söyleyebilirim. Siz de benim gibi mobilde sıklıkla video izleyen biriyseniz Video Explorer’ı ücretsiz iken indirmenizi tavsiye ederim.