Video Tuner 1.1.0.133 (winphone)

Video Tuner

Video Tuner
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    Türkçe , İngilizce , Almanca , [SITE_GENERIC]-ch , Fransızca , İspanyolca , İtalyanca , Rusça

  • TOPLAM İNDİRME

    196

  • Geliştiricinin Diğer Ürünleri

Video Tuner, Windows Phone platformu için stok video düzenleme uygulamasıdır.

Video Tuner, Windows Phone akıllı telefonunuzla çektiğiniz yüksek kalitede videolarınızı düzenlemenize ve Vine ve Instagram'da paylaşmanıza izin veren bir mobil uygulamadır. Kesme – kırpma – döndürme – ters çevirme gibi temel düzenleme işlemlerinin yanı sıra videolarınızı efekt ve filtrelerle süsleyebilir, özenle seçtiğiniz arka plan müziği ile videonuzu daha çekici hale getirebilirsiniz.

Windows Phone platformu resmi video düzenleme uygulaması olan Video Tuner ile video dosyalarınızı sosyal ağlarda paylaşmadan önce düzenleyebilirsiniz. Videolarınızın dilediğiniz bölümü kesip atabilir, hızını düşürebilir veya artırabilir, süresini ayarlayabilir, daha parlak yapabilir, renk filtreleri ile daha canlı yapabilir, müzik ekleyebilirsiniz.

Proje dosyasını düşük, orta ve yüksek kalitede kaydetme imkanı tanıyan uygulama mpeg-4 (mp4) ve mp3 dosya formatlarını desteklemektedir. Ancak DRM koruması nedeniyle MixRadio ve Xbox Music servislerinde barındırılan müzik dosyaları uygulamaya eklenememektedir.

YORUMLAR