Xodo 2015.313.2008.979 (winphone)
Xodo
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    67

  • Üretici

    Xodo Technologies Inc.

PDF okuma ve düzenleme işlemlerini Windows Phone üzerinden ücretsiz ve reklamsız gerçekleştirin.

Popüler bir PDF okuma ve düzenleme uygulaması olan Xodo, Windows Phone kullanıcılarına ücretsiz olarak sunuluyor. uygulama içi satın alma veya reklamekranları içermeyen Xodo, Windows Phone için bulabileceğiniz en hızlı PDF okuyuculardan biri. Yumuşak menü içi navigasyon ve şık arayüz tasarımı itibariyle rakip teşkil edebilecek birçok uygulamayı geride bırakan bu çalışma, diğer platformlardaki çizgisini bozmadan Windows Phone kullanıcılarına ulaşmayı başarıyor.

Windows Phone tasarım diliyle optimize edilmiş görsellik son derece iyi bir kullanım kolaylığı sağlarken bu uygulama ile sadece PDF okumakla kalmıyorsunuz. PDF dökümanları içerisinde düzenleme gerçekleştirmenize de izin veren Xodo, gerçek zamanlı olarak metinlere not eklemenizi sağlıyor.

PDF dökümanlarından oluşan formların içini doldurabildiğiniz gibi ıslak imzanızı aratmayacak bir dijital imza atmanız da mümkün. Böylece cep telefonunuz üzerinden bile evrak kontrolü yapmanız mümkün kılınmış durumda. Dilerseniz çektiğiniz bir fotoğraf veya tif, jpeg, gif, png gibi resim dosyaları kolayca PDF formatına dönüştürülebiliyor. Xodo, tüm hizmetlerinden tamamen ücretsiz olarak faydalanabileceğiniz bir uygulama.

YORUMLAR