YouTube Downloader Professional 1.1.6.0 (winphone)

YouTube Downloader Professional

YouTube Downloader Professional
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

YouTube Downloader Professional ile YouTube videoları ses ve video formatında cihazınıza indirebilirsiniz.

YouTube Downloader Professional, YouTube videolarını hem video hem de ses dosyası olarak akıllı telefonunuza indirmenize izin veren basit kullanımlı bir mobil uygulamadır. Ücretsiz olarak sunulan ve rahatsız edici reklamlar içermeyen uygulamada video kalitesini ayarlama seçeneği de bulunuyor.

YouTube Downloader Professional ile istediğiniz bir YouTube videosunu ve oynatma listesini saniyeler içerisinde mobil cihazınıza kaydedebilir ve OneDrive hesabınıza yükleyebilirsiniz. Video dosyalarını standart, hd ve full hd kalitede indirebilirsiniz ki Windows Phone platformunda sunulan çoğu uygulama full hd desteği sunmamakta.

Ses formatında indirmeyi tercih ederseniz mp3, video formatında indirmeyi tercih ederseniz mp4 olarak cihazınıza kaydeden uygulamanın arayüzü herkesin kullanabileceği basitlikte tasarlanmış. YouTube videoları, indirdikleriniz, inenler ve yüklenenler tek dokunuş ötenizde. Uygulamanın kullanımı da oldukça basit. Video ekranındaki 3 buton yardımıyla videoları izleyebilir ve tek dokunuşla ister ses, isterseniz de video olarak cihazınıza indirebilirsiniz.

Aynı anda birden fazla indirmeyi desteklemeyen ancak YouTube videolarını istediğiniz formatta başarılı bir şekilde indirebilen YouTube Downloader Professional, şu an için Windows Phone Mağazası’ndaki en iyi YouTube video indirme uygulaması.