YouTube HD Downloader 1.1.0.0 (winphone)

YouTube HD Downloader

YouTube HD Downloader
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

YouTube HD Downloader ile YouTube videolarını dilediğiniz kalitede telefonunuza kolayca indirebilirsiniz.

YouTube HD Downloader, dünyanın en geniş video paylaşım platformu YouTube’daki video klip ve müzikleri akıllı telefonunuza kolay, hızlı ve ücretsiz olarak indirebilmeniz için tasarlanmış bir mobil uygulamadır.

Hem YouTube videolarını yüksek kalitede izleyebileceğiniz hem de hızlı bir şekilde telefonunuza kaydedebileceğiniz küçük boyutlu bir uyglama arıyorsanız YouTube HD Downloader tam size göre. Aynı anda birden fazla videoyu indirebilir, dilerseniz mp3 olarak kaydedebilirsiniz. Arka planda indirme desteği sayesinde telefonunuzda başka işlemler yaparken videoları indirebilirsiniz. Video ve ses dosyalarını ayrı ayrı kaydetme imkanı sunan uygulamada arama bölümü de bulunmaktadır. Bu sayede indirmek istediğiniz videoya daha hızlı ulaşabilirsiniz.

Videoları istediğiniz kalitede indirmenize imkan tanıyan YouTube HD Downloader, gelişmiş dosya saklama özelliğine sahiptir. YouTube videolarını telefonunuza indirmenin haricinde uygulama aracılığıyla aldığınız bağlantıyı bilgisayarınızdaki tarayıcıya kopyalayarak telefonunuza indirilen dosyaları bilgisayarınıza aktarabilirsiniz.

YouTube HD Downloader Özellikleri:

  • YouTube videolarını çevrimiçi izleme
  • YouTube videolarını veya ses dosyalarını indirme
  • Arka planda ve Çoklu indirme desteği
  • Video arama
  • İndirilen videoları PC’ye kopyalama

YORUMLAR