Youtube.com Downloader 1.1.0.0 (winphone)

Youtube.com Downloader

Youtube.com Downloader
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Youtube.com Downloader ile YouTube videolarını ses veya görüntü olarak telefonunuza indirebilirsiniz.

Youtube.com Downloader ile YouTube videolarını hızlı ve sorunsuz bir şekilde Windows Phone akıllı telefonunuza indirebilirsiniz. Beğendiğiniz video klipleri ister video formatında isterseniz de mp3 formatında mobil cihazınıza kaydedebilir, doğrudan uygulama üzerinden veya Müzik+Videolar Hub’ınızdan dinleyebilirsiniz.

Youtube.com Downloader, YouTube videolarını yüksek kalitede izleyebileceğiniz ve indirebileceğiniz ücretsiz ve rahatsız edici reklam içermeyen bir uygulamadır. YouTube hesabınıza giriş yaparak favori kanallarınıza göz atabilir, YouTube’un zengin video kataloğunu keşfedebilir, herhangi bir videoyu zahmetsizce telefonunuza indirebilirsiniz. Videoları indirirken internet bağlantınız kesildiğinde indirme işlemi baştan değil kaldığı yerden başlar. Arka planda indirme özelliği sayesinde video ve ses dosyalarınız inerken diğer uygulamaları kullanabilirsiniz.

Youtube.com Downloader’ın kullanımı oldukça basittir. Video izleme ekranında alt bölüme konumlandırılmış siyah çubuktaki ok simgesine dokunduğunuzda iki seçenek çıkmaktadır. Ses dosyası olarak indirmeyi seçtiğinizde dosya mp3 formatında cihazınıza kaydedilir. İndirilen dosyalara uygulamanın “Download” sekmesinden veya Müzik+Videolar Hub’ından ulaşabilir ve dinleyebilirsiniz.

YORUMLAR