Zapya 2015.528.327.577 (winphone)

Zapya

Zapya
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Zapya, Windows Phone telefonunuzda kullanabileceğiniz çapraz platform destekli dosya aktarımı uygulaması.

Zapya, Windows Phone telefonunuzdaki her türlü dosyayı boyutu ne kadar olursa olun diğer cihazlarla paylaşmanıza izin veriyor ve de ücretsiz olarak indirip kullanabiliyorsunuz. Oldukça ufak boyutlu olan dosya aktarımı uygulamasının en önemli özelliği cihaz ayırt etmemesi. Dosyayı paylaşacağınız kişi ister Android kullanıcısı olan, ister iOS kullanacısı, ister Windows Phone kullanıcısı… Dosyanızı sorunsuzca paylaşabiliyorsunuz.

Cihazlar arası dosya transfer ederken kablo karmaşasıyla uğraşmak istemeyen kullanıcılar için hazırlanmış bir uygulama olduğunu düşündüğüm Zapya, Windows Phone platformunda da karşımıza çıkıyor. Windows Phone 8.1 cihazlarla uyumlu olan uygulama görsel ve işlevsel açıdan diğer platformlardan farklılık göstermiyor. Bunu özellikle belirtmek istedim çünkü bu platform fazla tercih edilmediğinden geliştiriciler çok daha farklı bir arayüz sunabiliyor ve özelliklerden kısabiliyor.

Son olarak Windows Phone’da indirilebilir olan uygulamanın en dikkat çeken özelliği çapraz platform desteği sunması. Windows Phone’unuzdaki video, müzik, resim veyahut bir dokümanı herhangi bir cihazla (PC, Mac, iOS, Android, WP) kablosuz olarak ve de olabildiğince hızlı bir şekilde paylaşabiliyorsunuz. Uygulamanın diğer bir beğendiğim özelliği de kopyalama özelliği oldu. Eski bir cihazdan yeni cihaza geçiş yaparken rehberinizi, mesajlarınızı, yüklü uygulamalarınızı ve tüm medyalarınızı nasıl yedekleyip aktaracağınızı Phone Replicate seçeneği sayesinde düşünmüyorsunuz.

Zapya, Windows Phone platformunda dosya aktarımı işlemini hızlı bir şekilde yapan, cihaz ayırmayan, telefon kopyalama seçeneği sunan ender uygulamalar arasında.

YORUMLAR