7 Mages 1.0.3 (Android)

7 Mages

7 Mages
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

7 Mages mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir rol yapma oyunudur

7 Mages, RPG türünün klasik oynanış yapısını mobil cihazlarımıza taşıyan bir rol yapma oyunu olarak tanımlanabilir.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir RPG oyunu olan 7 Mages'da efsanelere konu olmuş küçük bir adada geçen olaylar konu alınıyor. Roven Adası olarak adlandırılan bu adada büyü, toprak, su ve havada halen etkisini sürdürmektedir; çünkü ada, tanrıların dünyayı yarattıktan sonra dinlendikleri yer olmuştur. Adanın bu büyülü doğası da bu gücü ele geçirmek isteyen varlıkların dikkatini çekmiş, bunun için adaya akınlar düzenlenmeye başlamıştır. Adada ekinlerini yetiştiren masum ada halkı ise bu tehlikelerle başa çıkabilmek için ceplerindeki bütün altını birleştirip 7 büyücüyü kiralamışlardır. İşte oyunda biz bu 7 büyücüyü kontrol ederek Roven Adası'nı kurtarmaya çalışıyoruz.

7 Mages'ta sıra tabanlı bir savaş sistemi yer alıyor. Oyunda savaşırken rakibimizin yaptığı hamlelere göre stratejimizi belirliyoruz ve takımımızdaki kahramanların yeteneklerinden faydalanıyoruz. FPS kamera açısıyla oynanan oyunun grafiklerinin tatmin edici bir kalite sunduğu söylenebilir.

7 Mages'da keşfedilecek birçok farklı yer mevcut. Roven Adası'nda dolaşırken yer altındaki mezarları, karlı dağ yamaçlarını, okyanus kıyılarını ve hatta ölü bir ejderhanın içini ziyaret edebilmemiz mümkün.

YORUMLAR