AOFApp

AOFApp
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

AOFApp, Açıköğretim öğrencileri için hazırlanmış ücretsiz test uygulamasıdır.

Açıköğretim önlisans ve lisans öğrencilerinin yararlanabildiği AOFApp uygulama ile AÖF sınavına hazırlanmak için kalın Açıköğretim taşıma sorunu ortadan kalkıyor. Tamamen ücretsiz sunulan uygulama ile Açıköğretim öğrencileri diledikleri yerde diledikleri zaman kitabın kapağını açmadan sınava hazırlanma kolaylığı yaşıyor.

Android tabanlı akıllı telefonların yanı sıra tabletlerde de kullanılabilen uygulamada birçok bölüm, ders ve konuya ait testler tamamen ücretsiz olarak sunuluyor. Açıköğretim öğrencileri okudukları bölüme ait test sorularını cihazlarına –hiçbir ücret ödemeden- indirerek sorulara çevrimdışı göz atabiliyor.

Sade ve kullanımı basit arayüz ile gelen uygulamada sorular kategoriler halinde sunuluyor. Bu sayede istenilen bölüm, sınıf ve döneme (Güz ve Bahar dönemi için Vize ve Final soruları bulunmakta.) ait sorulara hızlıca ulaşılabiliyor. Test sonucunda doğru ve yanlış yanıt sayısı, geçen süre, ortalama puan ve her soru için verilen yanıtlar gösteriliyor ki bu da kullanıcıya yanlış yanıt verdiği sorulara tekrar göz atma imkanı tanıyor.

40’dan fazla bölümün geçmiş seneki güz ve bahar dönemine ait test sorularının bulunabileceği AOFApp, Açıköğretim’de okuyan herkesin kesinlik cebinde bulundurması gereken bir uygulama.

YORUMLAR