AroundMe 5.0.3 (Android)

AroundMe

AroundMe
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

AroundMe uygulaması, çeşitli kategorilerdeki mekanlardan size en yakın olanları listeleyen bir seyahat uygulamasıdır.

Gezmeyi, seyahat etmeyi sevenlerin oldukça hoşuna gideceğini düşündüğüm AroundMe uygulamasıyla, yakınınızda yer alan çeşitli kategorilerdeki mekanları ve uzaklıklarını kolayca görebilirsiniz.

Yeni yerler keşfetmeyi seviyorsanız, AroundMe adlı Android uygulaması çok işinize yarayacak diyebilirim. Bilmediğiniz bir yerdesiniz ve size en yakın bankamatik, otel ya da marketi arıyorsunuz diyelim. Cihazınızın konum servisini aktif ettikten sonra aradığınız mekanın kategorisine tıklayarak size en yakın olan mekanı ve uzaklığını görebiliyorsunuz. AroundMe uygulaması sadece bununla da kalmıyor ve mekanlar hakkında bilgi edinmenizi de sağlıyor. Örneğin; otel arıyorsunuz ve hangi otelin daha iyi olduğunu, bu otelin hangi imkanlar sunduğunu, fiyatlarını ve iletişim bilgilerini bilmek istiyorsunuz diyelim. Mekanın üzerine tıkladığınızda bu tür detayları kolayca öğrenebiliyorsunuz.

AroundMe uygulaması sayesinde artık bilmediğiniz yerlerde kendinizi kaybolmuş gibi hissetmeniz tarihe karışacak gibi görünüyor. Android işletim sistemli cihazlar için geliştirilen uygulamayı ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

YORUMLAR