Avast WiFi Finder

Avast WiFi Finder
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Avast WiFi Finder, daha önceden bağlandığınız güvenilir WiFi ağlarını işaretleyerek daha sonra yeniden görerek internete bağlanmanızı sağlayan ücretsiz ve resmi bir Android uygulaması.

Avast WiFi Finder, virüs programları ile olduğu kadar diğer yardımcı program ve uygulamalar ile de bilgisayar ve mobil kullanıcıları destekleyen Avast'ın çıkarmış olduğu resmi ve güvenilir bir WiFi bulma uygulaması. Aslında uygulama WiFi bulmaktan çok, güvenilir WiFi bulması nedeniyle önemli ve tercih ediliyor.

Yakın çevrenizdeki ücretsiz WiFi'leri tarayarak güvenli olanlara otomatik olarak bağlanabilen uygulama harita üzerinden de WiFi bağlantılarını  kullanıcılara gösteriyor.

WiFi ağlarına bağlanmadan önce ne kadar hızlı olduklarını da sizlere söyleyen uygulama böylece yavaş WiFi ağlarına bağlanmayarak zaman kaybetmenizi önler.  Mobil veri kullanımınızı düşürmek için kullanabileceğiniz uygulama bağlantıların hızı dışında ne kadar güvenilir olduğunu da sizlere gösteriyor. Böylelikle sizin için risk taşıdığını gördüğünüz yani güvenilmeyen bağlantılara bağlanmayarak kendinizi risk atmazsınız.

Kolay, hızlı ve güvenilir WiFi'ler bulmak için Avast WiFi Finder uygulamasını mutlaka kullanmanızı tavsiye ediyorum.

YORUMLAR