Battlefield Interstellar 1.0.3 (Android)

Battlefield Interstellar

Battlefield Interstellar
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Gelecekte geçen ve güzel grafikleriyle dikkat çeken bir Android shooter oyunu.

Ateş etmeyi seviyorsanız ve iyi bir shooter oyunu arıyorsanız Android cihazlarda büyük bir başarı yakalayan Battlefield Interstellar oyununa göz atmanızda fayda var. İşim benzerliğine aldanmamanız gerekiyor, bu oyun EA Games tarafından çıkartılan Battlefield oyunlarıyla bir bağlantıya sahip değil. Ne var ki, oyun oldukça sürükleyici ve eğlenceli. Adrenalin dolu bir mobil oyun arıyorsanız bu seçeneğe ilgi duyabilirsiniz.

Uzak bir gelecekte geçen oyun, 3000'li yıllarda teknolojik bir çekişme ortamını sahne alıyor. Yıldızları fetheden insan nesli ile birlikte yeni dünyalar oluşturup yeni düzenlere sahip olan uygarlıklar arasında sizin karakteriniz sözleşmeli çalışan kiralık bir asker. Para kazanmak için size sunulan teklifleri kabul eden bir ölüm makinesi olarak karakteriniz kendini kısa bir süre içerisinde büyük komploların içerisinde bulacaktır.

Cel Shade grafikler ile üç boyutlu tasarımlara bir çizgi roman havası katmayı başaran görsellik bu oyunda oldukça başarılı. Tamamen ücretsiz olarak oynayabileceğiniz bu oyunun biraz eleştiri hakkeden tarafı uygulama içi satın alma seçeneklerine mahkum kalmanız. Dilediğiniz silahlara ulaşmak için çok beklemek istemiyorsanız elinizi taşın altına sokmak zorunda kalabilirsiniz.

YORUMLAR