Best Fiends (Android)

Best Fiends

Best Fiends
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Best Fiends mobil oyunlar arasından kolayca sıyrılan eğlenceli bir macera ve bulmaca karışımı.

Best Fiends oyunseverleri benzersiz bir deneyime davet ediyor. Uygulama marketlerde çok sayıda bulmaca ve macera oyunu mevcut fakat bunların çok azı ortaya başarılı sonuçlar çıkartıyor. Best Fiends ise oyunseverlerin beğenisini kazanmak için bu iki oyun türünü kombine ediyor ve ortaya benzersiz bir bileşim çıkartmayı amaçlıyor.

Bana göre başarılı olmuş. Çünkü oyunda farklı deneyimler y aşama şansına sahip oluyoruz. Bir yandan mutlu günlerini geri getirmeye çalıştığımız karakterlerin maceralarına tanık oluyor, bir yandan da bölümler tamamlamak için bitirmemiz gereken bulmacaları sonuçlandırmaya çalışıyoruz.

Oyunun en önemli yanlarından birisi de oyuncuların daima merak içinde olmasını sağlayan hikaye yapısı. Bu sayede oyunu amaçsız bir şekilde oynamak yerine sürekli olarak hikayenin gidişatına göre oynuyoruz. Bu tarz oyunlarda genel olarak gördüğümüz kolaydan zora giden zorluk seviyesi bu oyunda da devam ediyor. Neyse ki karakterlerimizi güçlendirerek zorlaşan bölümleri daha kolay bir şekilde tamamlayabiliyoruz.

Best Friends, özet olarak, gerçekten oynanması ve deneyimlenmesi gereken bir oyun. Bulmaca ve macera türü oyunlardan hoşlanıyorsanız Bes Fiends'i mutlaka deneyin.

YORUMLAR