Brew Town 1.0.6 (Android)

Brew Town

Brew Town
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Kendi bira fabrikanızı kurun ve özelleştirilmiş alkoller üretmeye başlayın.

Başarılı bir sisteme sahip olan Brew Town'da kendi şirketinizi kurmaya hazır mısınız? Dünyanın en iyi aromalı içkilerini üretin ve dünyanın dört bir yanına pazarlayın. Kutu tasarımlarını kendiniz yapın ve kısa sürede hızla büyümeyi başarın.

İstediğiniz aromaları ekleyebileceğiniz oyunda en iyi para kazanma yolu ise insanları alıştığı tatları üretmek. Yani markanızın karamelli bir birası belki ilgi çekecektir ancak insanların sevdiği şeyleri üretmeyi de ihmal etmeyin. Ayrıca bira yapmak için gerekli olan malzemeleri zamanında tedarik edin, binalarınızı geliştirin ve müşterilerinizi tatmin edin. Dünyanın en büyük markalarıyla yarışın ve insanlara kendinizi tanıtın.

Bunların dışında içinizdeki tasarımcıyı ortaya çıkarabilecek bir yapım olan Brew Town'da şişe tasarımlarını kendiniz yapabilirsiniz. İsterseniz rengarenk renklere sahip bir şişe tasarlayın, isterseniz de kopkoyu bir şişe. Yani biralarınızın reklam politikasını tamamen siz belirleyin. Hadi fabrikanızı kurun ve bu eğlenceli oyuna adımınızı atın.

Brew Town Özellikleri

  • Kendi alkol fabrikanızı kurun
  • Şişe tasarımlarını kendiniz yapın
  • Farklı aromalara sahip içkiler üretin

YORUMLAR