Android İçin En İyi Simülasyon Oyunları

Mobil oyunlar, artık hayal edebildiğimizin ötesine geçme seviyesine geldi diyebiliriz. FPS tarzı oyunlardan savaş oyunlarına, kule savunmalardan çiftlik kurma oyunlarına kadar pek çok tarzda oyunu marketlerde bulabiliyorsunuz. Bunlardan en eğlencelilerind

Android İçin En İyi Simülasyon Oyunları

Mobil oyunlar, artık hayal edebildiğimizin ötesine geçme seviyesine geldi diyebiliriz. FPS tarzı oyunlardan savaş oyunlarına, kule savunmalardan çiftlik kurma oyunlarına kadar pek çok tarzda oyunu marketlerde bulabiliyorsunuz. Bunlardan en eğlencelilerinden bir tanesi de simülasyon oyunları desek yanlış olmaz sanırım.

Simülasyon oyunları, dünyanın her yerinde, her yaştan insanlar tarafından çok sevilerek tercih edilen tarzlardan bir tanesi. Bu oyunların amacı, bir durumun kontrolünü ele alarak tıpkı gerçek hayattaymış gibi kararlar vermek ve buna göre ilerlemek. Sonuçta gerçek hayatta belki de hiçbir zaman tren ya da uçak kullanamayabilirsiniz. Fakat mobil cihazlarınız için geliştirilmiş bu oyunlarla hayallerinizdeki her şeyi yapabilmeniz mümkün.

Biz de bugün sizler için Android cihazlarınızda oynayabileceğiniz en iyi 16 adet simülasyon oyunu bir araya getirdik. Kategorilerine göre ayırdığımız bu oyunlar, tarzlarının en iyileri. Siz de simülasyon oyunlarını seviyorsanız, listemize göz atmanızı tavsiye ederiz.

YORUMLAR