Calculator for Clash 32 (Android)

Calculator for Clash

32
Calculator for Clash
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Calculator for Clash, mobil dünyanın en popüler oyunlarından bir tanesi olan Clash Of Clans oyununda yapacağınız savaş ve kaynaklar için gerekli hesaplamaları yapmanızı sağlayacak olan yararlı bir Android uygulamasıdır.

Clash Of Clans'ı oynamasanız bile mutlaka duymuşunuzdur. Dünyanın en popüler strateji oyunlarından bir tanesi durumunda şu an. Hal böyle olunca oyunla ilgili yardımcı olacak olan uygulamalarda geliştiriliyor tabi. Oyunun çok detaylı ve gittikçe karışık bir hal almasından dolayı hazırlanan uygulama oyun içerisinde yapabileceğiniz hesaplamaları sizin için yapabiliyor.

Clash Of Clans, oynayarak deneyim puanı kazanarak seviyenizi yükselteceğiniz tabi bu sırada köyünüzü de sürekli geliştireceğiniz bir strateji oyunu. Kendi köyünüzde kaynaklarınızı doğru şekilde kullanarak en hızlı gelişimi elde edebilmek sizin elinizde. Ayrıca kaynaklarınıza göz dikmiş olan düşmanlar için de köyünüzün savunmasını başarılı bir şekilde inşa etmeniz gerekiyor. Oyunda seviyeniz yükseldikçe işlemler için beklemeniz gereken sürede artıyor.

Peki bu uygulama ile neler yapabilirim diye merak ediyorsanız hemen söyleyeyim. Tuzakları, savunmaları, duvar kırıcıları, eğitim maliyetlerini, kaynaklarınızın ve kaynaklarınızın getirisini uygulama sayesinde hesaplayabiliyorsunuz. Örneğin bir savaşa gireceksiniz. Sizin sahip olduğunuz asker sayısı ve düşmanınızın savunması belli. Bu değerleri girerek hemen gerekli hesaplamayı yapabilirsiniz. Uygulamanın güzel yanlarından biri ise bu hesaplamayı ne kadar çok yaparsanız o kadar daha iyi öğreniyorsunuz ve bir süre sonra savaşlara girmeden kendiniz de bu hesaplamaları yapabilir hale geliyorsunuz. Diğer güzel yanı ise kaynaklarınızın getirisinin hesaplanması. Bu özelliklik sayesinde geliştirmek istediğiniz bir bina yada savunma ünitenizi ne zaman geliştirebileceğinizi planlayabilirsiniz.

Eğer Clash of Clans oyuncusu iseniz Calculator for Clash uygulamasını Android telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirerek oyunu daha planlı ve başarılı bir şekilde oynamanızı öneririm. Clash of Clans'ın Android versiyonunu indirmek için tıklayınız.

YORUMLAR