ClassUp 5.1.1 (Android)

ClassUp

ClassUp
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

ClassUp uygulaması sayesinde ders ve ödev programlarınızı Android cihazlarınızdan kolayca hazırlayabiliyorsunuz.

ClassUp uygulaması, özellikle öğrenci olan Android akıllı telefon ve tablet kullanıcıları için hazırlanmış ücretsiz program hazırlama uygulamaları arasında yer alıyor. Uygulamayı kullanarak en kolay yoldan hafta içi veya hafta sonu programlarınızı düzenleyebilir, böylece hem derslerinizi hem de ödev ve özel hayatınızı daha düzenli bir şekilde organize edebilirsiniz. Kolay kullanımı ve geniş seçenekleri sayesinde kullanırken oldukça keyif alacağınız uygulamalardan birisi olacağını düşünüyorum.

Hem öğrenciler hem de öğretmenler tarafından kullanılabilen uygulama, öğretmenlerin öğrencilerinin ders programlarını güncelleyebilmeleri imkanını da sunduğu için ders günleri ve yapılması gerekenler konusunda çok daha etkili bir şekilde hareket etmenizi sağlayabiliyor.

Uygulamada yer alan zaman çizelgelerinin oldukça özelleştirilebilir olmaları sayesinde renk ve tarzlarını değiştirebilir, böylece farklı tablolar veya tablo hücreleri için özel görünümler de elde edebilirsiniz. Tabii ki arkadaşlarınızla aynı tablo üzerinde işlem yapmak ve tek bir tablodan hareket etmek de uygulamanın sosyal ağ benzeri seçenekleri arasında yer alıyor.

ClassUp içerisinde hazırladığınız tabloları birer resim dosyası olarak kaydetmek ve böylece onları yazıcıdan bastırmak veya farklı kişilere göndermek de mümkün. Derslerinize dair ufak açıklamaları da programa ekleyebilme imkanı sayesinde öğreniminiz konusunda herhangi bir konuyu kaçırmanız mümkün değil diyebilirim.

Yapılacaklar listesi gibi bazı ufak eklerle de desteklenen ClassUp uygulaması, internet bağlantısı gerektirse de düşük kota kullanımı ve sorunsuzca çalışan yapısı sayesinde başucu kaynaklarınızdan bir tanesi haline gelecektir.

YORUMLAR