Clown House

Clown House
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Clown House güçlü atmosferiyle öne çıkan bir korku oyunudur

Clown House ya da Türkçe adıyla Palyaco Evi oyunculara kısa; fakat etkili ve ürpertici bir oyun tecrübesi sunmayı başarabilen bir mobil korku oyunu.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz odadan kaçış oyunu türünde bir korku oyunu olan Clown House'da kendisini karanlık ve palyaçolarla dolu bir evde uyanarak bulan bir kahramanı yönetiyoruz. Bu güneş görmeyen eve nasıl geldiğimizi bilmiyoruz. Evdeki palyaçolar ilk bakışta hareketsiz gibi görünse de biz evi keşfetmeye başladıkça birşeylerin ters gittiğini anlıyoruz. Sanki biz bakmadığımızda palyaçolar gizlice hareket ediyorlar. Ayrıca evin odalarını keşfettikçe duvarlarda kan ile yazılmış ürpertici notlar da keşfediyoruz.

Clown House'da bu karanlık evden kaçmak için kapının anahtarını bulmamız gerekiyor. Bu anahtar her oyunu oynayışımızda rastgele bir yere yerleştiriliyor. Odalardaki palyaçolardan bazıları normal palyaçolarken bazıları bizi öldürmeye çalışıyor. Bu palyaçoları bize verilen silahı kullanarak yok etmemiz gerekmekte. Hangi palyaçonun kötü niyetli olduğunu tespit etmek ise oldukça önemli. Suçsuz palyaçoları vurmamız oyunun sonlanması anlamına geliyor.

Clown House güzel görünüme sahip olan bir korku oyunu. Oyunu kulaklıklarla oynadığınızda atmosfer daha da ürpertici oluyor. Türk yapımı bir korku oyunu olan Clown House yüksek kaliteli bir yapım olarak değerlendirilebilir.

YORUMLAR