ContentGuard

ContentGuard
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

ContentGuard uygulaması ile belge ve dokümanlarınızı kişilerinizle süre sınırlamalı ve şifreli olarak paylaşabilirsiniz.

ContentGuard, Android telefon ve tabletinizdeki fotoğraf, video, doküman gibi önemli verilerinizi bir başkası ile güvenli bir şekilde paylaşmanızı sağlayan bir uygulamadır. Dosya paylaşımı sırasında kişisel verilerinizin istenmeyen kişilerin eline geçmesini engelleyen uygulama aracılığıyla gönderdiğiniz içeriklere görüntüleme süresi sınırı da koyabiliyorsunuz.

Tamamen ücretsiz olan uygulama ile e-posta aracılığıyla dilediğiniz kişiyle güvenli şekilde dosya paylaşımı yapabiliyorsunuz. Belge ve dokümanlar alıcıya şifrelenmiş olarak gönderiliyor, alıcı onayladıktan sonra dosyanızı sizin belirlediğiniz süre boyunca görüntüleyebiliyor. Görüntüleme süresini 1 dakika ile 1 ay arasında dilediğinizce ayarlayabiliyorsunuz.

Telefon numaranızı vererek kayıt olup kullanmaya başlayabileceğiniz uygulamada bildirim özelliği de bulunmakta. Bu özellik sayesinde alıcının gönderdiğiniz dosyanın bir ekran görüntüsünü alıp almadığını kolaylıkla öğrenebiliyorsunuz.

Rehberinizde kişiyle güvenli dosya paylaşımını mümkün kılan ContentGuard, JPEG - PNG formatındaki resim dosyalarını, PDF – DOC – DOCX – XLS – XLSX – PPT – PPTX formatındaki dokümanları desteklemektedir.

YORUMLAR