Dahiyane 1.1 (Android)

Dahiyane

1.1
Dahiyane
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Dahiyane, Android cihazlarınızda oynayabileceğiniz eğlenceli bir zeka oyunudur.

Dahiyane, hem eğlenip hem de beyin fırtınası yapabileceğiniz eğlenceli bir puzzle oyunu olarak karşımıza çıkıyor. Android işletim sistemine sahip akıllı telefon veya tabletlerinizden oynayabileceğiniz bu uygulama sayesinde, sayısal zekanızı konuşturarak başarılı olabilirsiniz. Diğer yandan hız ve muhakeme yeteneğinin de önemli olduğunu söyleyebilirim.

Oyunun temel argümanı, rakibin tuttuğu gizli sayıyı tahmin etmek üzerine kurulu. Bu bağlamda bazı işaretleri bilmek gerekiyor. "-" işareti, bulmanız gereken gizli sayının içinde sizin tahmin ettiğiniz sayının kaç rakamının yerinin yanlış olduğunu gösteriyor. "+" işareti, bulmanız gereken gizli sayının içinde sizin tahmin ettiğiniz sayının kaç rakamının yerinin doğru olduğunu gösteriyor. Diğer yandan arkadaşlarınızla veya rastgele kullanıcılarla oynayarak IQ puanı kazanabilirsiniz.  Dahiyane'de 3 farklı oyun modu var; 3 hane, 4 hane ve 5 hane şeklinde. Eğer online olarak oynamak isterseniz de 10, 100 ve 1000 IQ'luk odalara girebilirsiniz.

Oyunun gerçekten zor olduğunu baştan söyleyeyim. Fakat alıştığınız taktirde oldukça güzel vakit geçiriyorsunuz. Ücretsiz olarak indirebileceğinizi de unutmayalım.

NOT: Uygulamanın boyutu cihazınıza göre farklılık göstermektedir.

YORUMLAR