Darbe

Darbe
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Darbe, Android işletim sistemine sahip cihazlarınız üzerinde oynayabileceğiniz bir strateji oyunu olarak karşımıza çıkıyor.

15 Temmuz 2016 gecesinde yaşananları gerçekleyen bir oyun olarak karşımıza çıkan Darbe, Android işletim sistemine sahip tablet ve telefonlarınız üzerinde oynayabileceğiniz bir oyundur. Uçak sesleri, tank gürültüleri, meydanlara inen halk ve daha fazlası bu oyunda yer alıyor.

Oldukça gerçekçi bir senaryo ile karşımıza çıkan Darbe, o geceyi tekrar yaşamamızı sağlayan bir oyundur. Milletin gücünü toplayarak stratejik noktalara mücadaleler yapmamız gereken oyunda işgalci güçleri geri püskürtmeliyiz. Haritayı iyice aramalı ve teçhizatları bularak askerleri durdurmalıyız. Masum askerleri de kurtarmamız gereken oyunda tanklara da engel olmamız gerekiyor. Bulduğumuz teçhizatları en doğru şekilde kullanmalı ve darbeyi önlemeliyiz. Darbe oyunu aynı zamanda o gecede şehit olanların anısına yapılmış bir oyundur. Bu nedenle oldukça duygu dolu anlar yaşamanıza da neden olabilir. Oyunda yer alan diyaloglar, grafikler ve sesler oldukça gerçekçi olduğu için Darbe oyununa bağlanabilirisiniz. Kolay oynanışı ve basit kontrolleriyle o geceyi tekrar yaşamak için Darbe oyununu indirebilirsiniz.

Darbe oyununu Android cihazlarınıza ücretsiz olarak indirebilirsiniz.