DUFL 1.0 (Android)

DUFL

1.0
DUFL
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

DUFL uygulamasını kullanarak Android akıllı telefon ve tabletlerinizden sanal giysi dolabınızı her zaman yanınızda gezdirebilirsiniz.

DUFL uygulaması, oldukça ilginç bir sanal vale uygulaması diyebilirim. Android akıllı telefon ve tablet kullanıcılarının faydalanabilecekleri uygulama, bütün seyahat kıyafetlerinizi yanınızda taşımadan onlara her yerden ulaşabilmenize yardımcı oluyor diyebilirim. Her ne kadar uygulamanın kendisi ücretsiz olsa da verilen hizmetin ücretli olduğunu da belirtmek gerekiyor.

Uygulamayı kullanırken kendinize özel bir valiz hazırlıyorsunuz ve bu valiz içerisine genel olarak iş yahut özel seyahatlerinizde kullandığınız kıyafetlerinizi ekliyor, daha sonra DUFL'a gönderiyorsunuz. DUFL'ın sistemi ise bu valizinizde yer alan tüm kıyafetlerin her zaman temiz ve ütülü olarak sizi dünyanın her yerinde bekleyeceğini garanti ediyor.

Yurtdışına veya bir geziye çıktığınız zaman otelinize ne zaman varacağınızı DUFL'a bildiriyorsunuz ve daha sonra tek yapmanız gereken sizinle aynı vakitte gelecek olan valizinizi otelinizin resepsiyonundan almak. Böylelikle yanınızda çanta gezdirmeden her daim tüm ihtiyaç duyduğunuz kıyafetlerinize erişebileceğinizin bir garantisi oluyor diyebilirim.

Otelinizde kıyafetlerinizi giydikten sonra onları yeniden valizinize yerleştirirken, valizden çıkardığınız kıyafetleri uygulamadaki dolabınızdan da çıkarmanız o kıyafetleri aldığınızın kayda geçmesi için çok önemli. Böylelikle sistem hangi kıyafetlerinizin ne zaman hazır olacağını her zaman biliyor. Tabii ki yeni aldığınız şeyleri valizinize ekleyerek sisteme göndermeniz de mümkün.

İşiniz bittikten sonra valizinizi yeniden DUFL'a teslim ediyorsunuz ve bir sonraki seyahatinizde tüm kıyafetleriniz yeniden sizlerle birlikte oluyor. Oldukça yaratıcı ve ilginç bir sisteme sahip olan DUFL, sık sık dünyayı gezenlerin yardımına koşacaktır.

YORUMLAR