EaseUS Coolphone

EaseUS Coolphone
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

EaseUS Coolphone akıllı telefonların soğuk kalmasını sağlamak amacıyla tasarlanmış olan bir uygulamadır.

Akıllı telefonların en büyük problemlerinden bir tanesi de zaman zaman aşırı ısınmaları ve kullanıcılara bu sebeple tedirginlik yaratmaları.

EaseUS Coolphone Android kullanıcılarının yardımına yetişiyor ve cihazlarını soğuk tutabilmelerini sağlıyor. Uygulamanın temel işlevi batarya tüketimini düzenleyerek daha az enerji harcanmasını ve dolayısıyla daha az ısı yayılmasını sağlamak. Uygulamayı çalıştırabilmek için tek yapmanız gereken ekrana dokunmak. Karmaşık işlemlerle uğraşmanıza gerek kalmadan Coolphone her şeyi tek başına tamamlıyor.

Uygulamanın iyi yönleri arasında optimize edilmiş batarya kullanımı da mevcut. Bu özellik cihazın ısınmaması için sürekli devrede kalıyor. Bir önceki paragrafta belirttiğimiz özellik ısınmış cihazlar üzerinde kullanılıyordu. Fakat asıl önemli olan nokta cihazın ısınmasına mahal vermeden onun soğuk kalmasını sağlamak. EasUS Coolphone bu amaç doğrultusunda kullanılabilecek özellikler de sunmakta.

Genel olarak EaseUS Coolphone, aşırı ısınan cihazlarından şikayet eden kullanıcıların mutlaka denemesi gereken alternatiflerden bir tanesi.

YORUMLAR