Fatty!

Fatty!
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Fatty, boğazına düşkün bir karakterin abur cubur yemesine yardım ettiğimiz eğlenceli bir oyun.

Hem iOS hem de Android cihazlar için sunulan bu eğlenceli oyun özellikle çocuklara hitap ediyor. Boğazına düşkün ve bu yüzden hayli şişman olan bir karakteri kontrol ettiğimiz bu oyundaki temel amacımız mümkün olduğunca fazla puan toplamak ve ileri gitmek.

Amaç son derece basit gibi görünse de başarılı bir şekilde gerçekleştirmesi emek istiyor. Başta da belirtildiği gibi oyun çocuklara hitap ettiği için oyunanış özellikler çok çok zor değil. Birkaç dakika oynadıktan sonra oyuna tamamen alışıyoruz. Oyunda toplamda 28 farklı başarım bulunuyor. Sergilediğimiz performansa göre bu başarımları kazanabiliyoruz.

Fatty'de üç farklı oyun modu yer alıyor. Bu oyun modları Fatty'nin kısa bir süre sonra monoton hale gelmesini engelliyor. Oyuncular farklı oyun modları arasında geçiş yaparak daha eğlenceli vakit geçirebiliyor.

Genel olarak pek fazla bir hikaye derinliği sunmasa da renkli graifkleri, eğlence üzerine yoğunlaşan oyun yapısı ile Fatty keyifli bir mobil arayanların denemesi gereken yapımlardan biri.

YORUMLAR