Flynx 1.0.2 (Android)

Flynx

Flynx
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Flynx uygulaması sayesinde Android cihazlarınızdan kolayca web sitelerinde yer alan makaleleri okuyabiliyorsunuz.

Flynx uygulaması, sık sık web sitelerinde yer alan makalelere göz atanlar ve okuyanlar için hazırlanmış ücretsiz okuma uygulamaları arasında yer alıyor ve Android mobil cihazlarda sorunsuz bir şekilde çalışıyor. Web sitelerindeki yazıların arasına gömülen reklamlar, rahatsız edici uyarılar ve format bozukluklarına karşın oldukça etkili bir şekilde uygulamadan faydalanabiliyorsunuz.

Uygulamaya okumak istediğiniz makalenin linkini girdiğinizde, makalenin sadece gerçekten veri barındıran kısımları yükleniyor ve böylece bilhassa şebeke üzerinden internete bağlananların resimler, videolar gibi büyük boyutlu dosyalardan kurtulmaları mümkün hale geliyor.

Uygulama vasıtasıyla dönüştürülen makalelerin okunabilirlikleri de fontların ve puntoların uygunluğu sayesinde yeterince yüksek bir hale gelmiş diyebilirim. Ayrıca çevrimdışı olarak makale okumaya imkan vermesi ve arkaplanda da çalışabilmesi sayesinde makale linklerinizi uygulamaya girdikten sonra bir daha okuyana kadar bakmadan diğer işlerinize devam edebiliyorsunuz.

Beğendiğiniz yazıları uygulamanın kendi paylaşım butonlarını kullanarak paylaşmak ve sosyal ağ profillerinizden arkadaşlarınıza göndermek de sunulan olanaklar arasında. Böylece öğrendiğiniz şeyleri ve eğlendiğiniz yazıları herkesle paylaşmak bir kaç saniyelik bir iş haline geliyor.

Çalışması esnasında herhangi bir yavaşlığa neden olmayan ve cihaz üzerinde çok fazla da yer kaplamayan Flynx uygulamasını her daim Android cihazlarınızda barındırmanız gerektiğine inanıyorum. Sakın denemeden geçmeyin.