Gluru

Gluru
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Gluru, tüm önemli anlarınızı organize ederek daha düzenli ve planlı hareket etmenizi sağlayan yararlı ve başarılı bir Android uygulaması.

Gluru, hem Android cihazlarınız üzerinde istediğiniz dosyalara dilediğiniz zaman kolayca erişmenizi sağlayan hem de verilerinizi güvende tutan yararlı ve ücretsiz bir kişisel asistan uygulaması.

İstediğiniz tüm dosyaları hem bulmanızı hem de organize etmenizi sağlayan Gluru, beklenen tarihten daha önce çıkış yağtığı için şu an kullanıcıların görüşlerine fazlasıyla önem veriliyor. Bu nedenle uygulama üzerinde gördüğünüz eksiklik ya da yanlışlıkları geliştiriciye yazarak durumdan haberdar olmalarını sağlamanız uygulamanın gelişimi için oldukça önemli.

Tüm dosya, e-posta ve dökümanlarınızı tarayarak hepsini otomatik olarak keşfedebilen uygulama, bu verileri dilediğiniz zaman bir link ile kullanabilme olnağaı da sunuyor.

Tüm Android dosya işlemlerini yapabilmenizi ve dosyalarınızı kontrol altında tutmanızı sağlayan Gluru'nun iOS versiyonu da kısa süre içerisinde çıkacak. Eğer Android cihaz sahibiyseniz ve size asistanlık edecek bir dosya yöneticisine ihtiyaç duyuyorsanız Gluru'yu indirip denemenizi tavsiye ederim. Uygulama sayesinde hem dosyalarınız, hem akıllı Android cihazınız hem de siz çok daha düzenli olacaksınız.

YORUMLAR