Great Jay Run

Great Jay Run
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Great Jay Run, koşu oyunlarından hoşlanan oyunseverlerin uzun süre başından kalkamayacakları bir oyun.

Great Jay Run, Android tablet ve akıllı telefonlarımız üzerinde oynayabileceğimiz eğlenceli ve komik bir koşu oyunu. Hafiften Super Mario'yu andıran Great Jay Run'da tehlikelerle dolu parkurlarda koşan bir karakteri yönetiyoruz.

Oyundaki temel görevlerimiz arasında karşımıza çıkan altınları toplamak ve tabii ki hayatta kalmak var. Hayatta kalmak için çok hızlı çalışan reflekslere sahip olmamız gerekiyor çünkü ilerlediğimiz parkur boşluklarla dolu. Bu boşlukların üzerinden ekrana dokunup zıplayarak geçebiliyoruz.

Oyunda yüksek skor elde edebilmek için mümkün olduğunca ileri gitmemiz ve çok sayıda altın toplamamız gerekiyor. 115 bölüm olduğu için oyun kolay kolay sona ermiyor ve oyunseverlere hatırı sayılır ölçüde uzun bir deneyim sunuyor. Bölümler kendini tekrar etmese bile oyun bir süre sonra monoton bir hale gelebiliyor. Yİne de bu tamamen oyuncuların beklentileriyle alakalı bir durum.

Grafik olarak oyun ortalama seviyenin bir nebze altında kalıyor. İki boyutlu grafikler görsel kalite arayanları hayal kırıklığına uğratabilir. Genel olarak vakit geçirmek için son derece ideal bir oyun olduğunu söyleyebilirim.

YORUMLAR