GymApp 1.8.24 (Android)

GymApp

GymApp
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

GymApp, spor yapmak isteyen hem yeni başlayan hem de profesyonel sporculara eğitmenlik yapacak yardımcı bir Android fitness uygulaması.

GymApp, spor yapmak isteyen tüm Android telefon ve tablet kullanıcılarına eğitmenlik görevini üstlenen yararlı ve ücretsiz bir Android egzersiz uygulaması.

İçerisinde egzersiz, beslenme ve vücut yapma ile ilgili tüm istediğiniz bilgileri bulabileceğiniz uygulamanın tasarımı biraz basit gibi görünse de, bu tasarım ile oldukça kolay kullanıyor ve göze sade geliyor.

Yaptığınız sporları kayıt altına alarak daha sonra geçmişinizi görüntüleme olanağı sunan uygulama, böylelikle kendiniz için bireysel bir spor ve egzersiz programı oluşturmanızı sağlıyor. Yapmış olduğunuz programa sağdık kaldıkça sağlıklı ve güçlü bir vücuda sahip olacağınızı unutmadan devam etmeniz gerektiğini hatırlamanız sizi her zaman daha fazlam otive eder. Bu nedenle bir kaç ayda istediğiniz vücudu elde edemezseniz kesinlikle vazgeçmeyin çünkü bu kadar sıra sürede inanılmaz bir vücuda sahip olmak imkansız.

GymApp'i kullanmaya başladıktan sonra sağlamış olduğunu elişimi günlük takip ederke geçen süre içerisindeki gelişiminizi hem rakamlar ile hem de grafikler üzerinden görebiliyorsunuz.

Uygulama tamamen ücretsiz olmasına rağmen gelir elde edebilmek için reklam gösterimlerine sahip. Fakat reklamlar can sıkıcı boyutta değiller ve bu nedenle egzersizleriniz için kullanabileceğiniz ideal bir uygulama olduğunu düşünüyorum.

YORUMLAR