Hatchi

Hatchi
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

90'lı yılların efsane oyunu sanal bebeği Android cihazlarınızda oynayabilirsiniz.

90’lı yıllarda oldukça popüler olan sanal bebek oyuncaklarının, günümüze göre uyarlanmış şekli olan Hatchi ile Android cihazlarınızda o eski havayı yakalayabilirsiniz.

90’lı yıllarda büyüyen nesilde, hemen hemen herkes sanal bebek oyuncaklarıyla karşılaşmış veya oynamıştır. Bu oyuncaklardaki amaç, küçük bir ekrandan takip ettiğimiz hayvanın ihtiyaçlarını karşılayarak onu büyütmekti. Karnı acıktığında beslediğimiz, sıkıldığında eğlendirdiğimiz ve kirlendiğinde temizlediğimiz sanal bebeği artık Android cihazlarımızda da besleyebiliyoruz. Ekranın üstündeki bölümden; açlık, hijyen, zeka, enerji, mutluluk gibi bölümleri takip ederek, seviye azaldıkça gereken ilgiyi göstermeniz gerekiyor. Alt kısımdan da yemek, temizlik, oyun, sağlık gibi bölümleri kullanarak beslediğiniz hayvana gereken ilgiyi gösterebilirsiniz.

Oyunun tasarımında eski sanal bebek oyuncaklarından tanıdığımız arayüz kullanılmış. Bu da bize Retro havası yaşatarak, eski zamanları hatırlamamızı sağlıyor diyebilirim. Hem yetişkinlerin hem de çocukların keyif alarak oynayacağı Hatchi uygulamasını Android işletim sistemli cihazlarınıza hemen yükleyebilirsiniz.

YORUMLAR