Hightrack

Hightrack
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Kapsamlı özellikleri ile dikkat çeken Hightrack ile yapmanız gereken görevleri verimli bir şekilde organize edebilirsiniz.

Hightrack ücretsiz olarak kullanabilecğeiniz kapsamlı bir yapılacaklar listesi oluşturma ve planlama uygulamasıdır. Bu uygulama verimlilik kategorisinde yer alan diğer benzer uygulamalardan pek çok yönüyle sıyrılmayı başarıyor. Hepsinden önce Hightrack, görev yöneticisi, takvim ve 'tracks' adı verilen bir ek özelliğe sahip ve bunları başarılı bir şekilde kombine ediyor.

Tracks özelliği aynı kategoride yer alan görevleri daha pratik ve hızlı bir şekilde tamamlamanız için özel olarak optimize edilmiştir. Bu özelliği adeta bir 'playlist' olarak düşünebilirsiniz. Fakat bu listede sevdiğiniz müzikler yok sadece yapmanız gereken işler ve görevler var. Dolayısıyla daha organize bir şekilde ilerleme şansına sahipsiniz.

Takvim özelliği, tahmin ettiğiniz üzere daha düzenli ve verimli bir şekilde planlama yapmanıza olanak sağlıyor. Geleceğe dair planlarınızı bu özellik ile dilediğiniz gibi sıralayabilirsiniz. Böylece herhangi önemli bir görevi es geçmezsiniz.

Uygulamaya görev eklemek, yönetmek ve bitmiş görevleri kaldırmak son derece kolay. Zaten ilk denemenizde ne kadar kolay ve anlaşılır bir arayüze sahip olduğunu farkedeceksiniz. Siz de kapsamlı bir görev yöneticisi aramaktaysanız, Hightrack'i mutlaka denemeniz gerektiğini düşünüyorum.

YORUMLAR