Küre Tv

Küre Tv
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Küre Tv uygulaması ile onlarca yeni ve eski diziyi ücretsiz olarak izleyebilirsiniz.

Küre TV Android uygulaması ile sevdiğiniz dizi ve programlarını nerede olursanız olun izleyebilirsiniz. Hem dizileri hem de canlı yayını yüksek görüntü kalitesi ile izleyebileceğiniz uygulama sadece Samanyolu TV değil diğer tv kanallarında yayınlanan içerikleri de barındırmaktadır.

Küre TV uygulamasını hem Android telefonunuzda hem de tabletinizde ücretsiz olarak kullanabilirsiniz. Üye olmadan tüm içerikten faydalanabilirsiniz. Seksenler, Zengin Kız Fakir Oğlan, Beni Böyle Sev, İki Dünya Arasında ve daha onlarca dizinin en son veya istediğiniz bölümünü izleyebilirsiniz.

Küre TV uygulaması, hızlı çalışan ve modern tasarlanmış arayüz ile gelmektedir. Dizi ve programları ayrı ayrı görebilir, tek dokunuşla canlı tv kanallarına ve radyo istasyonlarına erişebilirsiniz. O gün sadece belgesel izlemek istiyorsanız Kategorilerden belgeseli seçerek kaliteli belgesel programlarını izlemeye başlayabilirsiniz. İzlemek istediğiniz özel bir program varsa arama bölümüne ismini yazarak hızlıca ulaşabilir, dilediğiniz bölümü hemen izleyebilirsiniz.

Küre TV, hem kablosuz hem de 3G bağlantısını destekleyen zengin içerikli bir uygulama.

YORUMLAR