LINE Pokopang 2.0.4 (Android)

LINE Pokopang

LINE Pokopang
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

LINE Pokopang, Android cihaz sahiplerinin ücretsiz olarak oynayarak saatlerce keyifli vakit geçirebileceği eğlenceli bir Android bulmaca oyunudur.

Android telefon ve tabletleriniz üzerinde oynayabileceğiniz heyecanlı ve eğlenceli bir bulmaca oyunu arıyorsanız, LINE Pokopang sizin için en iyi tercihlerden bir tanesidir. Popüler mesajlaşma uygulaması LINE ile aynı geliştiriciler tarafından hazırlanan oyunda, en az 3 aynı renkli bloğu eşleyerek hepsini bitirmeli ve bölümleri geçmeye çalışmalısınız. Oyundaki Pembe tavşan ve arkadaşlarını sizin yardımınız için beklemektedir.

Pembe tavşana yardım edebilmek için aynı renkli en az 3 bloğu eşlemeye çalışmalısınız. Aynı zamanda 3'den daha fazla bloğuda eşleyebilirsiniz. 3'den fazla sayıda bloğu eşleme yaptığınızda sürpriz güçlendirme özellikleri kazanıyorsunuz. Bu özellikleri kullanarak oyunda kendinize avantaj sağlayabilirsiniz. Oyunun en güzel yanlarından biri ise, benzer türdeki bulmaca oyunlarında daha önce görülmeyen blokların renk değiştirmesi. Oyunun zorluk seviyesini arttırmasına rağmen oldukça eğlenceli bir özellik olan renk değiştirme, bölümler içerisinde yer alan canavarların belirli süre sonunda blokların rengini değiştirmesi ile gerçekleşiyor. Bu nedenle canavarlar blokların renklerini dğeiştirmeden onları eşlemeye çalışmalısınız.

LINE Pokopang oyununda başarılı olmak istiyorsanız hassas ve hızlı olmanız gerekiyor. Oyunun sahip oldupu kontrol mekanizması ve grafikleri oldukça rahat ve tatmin edici.

Genel olarak bakıldığında diğer bulmaca oyunlarından bir adım öne çıkan LINE Pokopang'i Android telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirerek hemen oynamaya başlayabilirsiniz.

Oyunun aşağıdaki tanıtım videosunu izleyerek oyun hakkında daha fazla fikir sahibi olabilirsiniz.