Lingua.ly

Lingua.ly
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Lingua.ly, Android cihazlarınız üzerinde ücretsiz olarak kullanabileceğiniz başarılı bir yabancı dil öğrenme uygulamasıdır.

Lingua.ly, Android kullanıcılarının akıllı telefonları ve tabletleri üzerinde yabancı dillerini geliştirmek için kullanabilecekleri ücretsiz bir yabancı dil öğrenme uygulamasıdır.

Mobil cihazlarınız üzerinde sizlere mükemmel bir dil öğrenme deneyimi sunacak olan Lingua.ly ile yeni bir dil öğrenmek hiç bu kadar kolay ve eğlenceli olmamıştı.

Akıllı sözlüğünüz üzerine istediğiniz kelimeleri yapıştırarak, hangi dilde ne anlama geldiğini görüntüleyebilir ve kelime dağarcığınızı geliştirebilirsiniz.

Öğrenmiş olduğunuz yeni kelimelerin kafanıza ne kadar yerleştiğini görmek için yine uygulama içerisinde yer alan küçük oyunları oynayabilir ve aynı zamanda pratik de yapmış olursunuz.

Nerede olursanız olun yabancı dil kelime dağarcığınızı geliştirmek istediğinizde her zaman yanınızda olacak olan Lingua.ly'nin kullanımı da oldukça kolaydır ve tamamen ücretsizdir.

20'den fazla yabancı dili öğrenmeniz konusunda sizlere yardımcı olacak olan uygulamayı, Android cihazlarınız üzerine indirerek hemen deneyebilirsiniz.

YORUMLAR