Mastery 1.0.2 (Android)

Mastery

Mastery
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Mastery uygulamasını kullanarak Android cihazlarınızdan kendi çalışma ritminizi oluşturabilir ve bir işte uzmanlaşabilirsiniz.

Mastery uygulaması, Android akıllı telefon ve tablet kullanıcılarının kendilerini çeşitli yeteneklerde geliştirmelerine yardımcı olmak için hazırlanmış bir yetenek geliştirme uygulaması diyebilirim. Yapılan araştırmaların bir konuda uzman olabilmek için on bin saatlik bir çalışmanın gerektiğini ortaya koyması nedeniyle, Mastery tam da bu ölçümü sizin yerinize yapıyor ve bir işte ne kadar ustalaştığınızı size göstermeye çalışıyor. Ücretsiz olarak sunulan ve kolayca kullanılabilen, sade bir yapıyla birlikte gelen uygulama, böylece vaktinizi de daha iyi bir şekilde kullanmanızı sağlıyor.

Uygulamayı kullanarak hangi işte uzman olmak istiyorsanız o işi listenize ekliyorsunuz ve o konuda çalışmalar yaptıkça bu çalışmalarınızın süresini de uygulamaya girerek kayıt tutmaya devam ediyorsunuz. Elbette yeteneklerinizi geliştirmek için ne kadar çaba gösterirseniz o kadar çok coin kazanıyor, daha sonra bu coinleri kullanarak başka keyif aldığınız şeyleri yapmaya hak kazanıyorsunuz.

Uygulamanın çalışmalarınızı daha eğlenceli ve ödüllendirici bir hale getirebilmesi sayesinde size bir motivasyon kaynağı oluşturduğunu da söylemek mümkün denilebilir. Farklı kategoriler altına yerleştirebileceğiniz çalışma alanları sayesinde herşeyi daha derli toplu tutmanızın da mümkün olduğunu belirtmeden geçmemek gerekiyor.

Elbette girdiğiniz bir işin detaylarında değişiklikler yapmanız gerektiğinde, bu değişiklikleri hiç zorlanmadan gerçekleştirmeniz ve hatta isterseniz o işi silerek başka bir şey eklemeniz de mümkün. Eğer kendinizi bir konuda konsantre olmaya ikna edemiyor ve biraz da destekleyici bir uygulama arıyorsanız Mastery tam da sizin için hazırlanmış diyebilirim.

YORUMLAR