Miami Zombies

Miami Zombies
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Miami Zombies heyecan dolu bir zombi oyunudur.

Miami Zombies eğer Android işletim sistemine sahip bir akıllı telefon veya tablet kullanıyorsanız ücretsiz olarak oynayabileceğiniz oldukça eğlenceli bir zombi oyunudur.

Her anı aksiyon dolu olan Miami Zombies uygulama marketlerinde yer alan diğer zombi oyunları gibi sevimli ve sempatik zombiler içeren bir oyun değildir. Miami Zombies'de tek bir asker ile bütün bir zombi kıyametine meydan okuyarak maceranın içine dalıyoruz ve heyecan dolu anlar yaşıyoruz.

Miami Zombies'de plaj, otopark, şehir içi gibi farklı alanlarda zombilerle karşılaşmaktayız. Oyun türü olarak bir zombi savunma oyunu olarak nitelendirilebilecek Miami Zombies'de savunma hattımızda üzerimize akın akın gelen zombileri karşılayarak savunma hattımızı aşmalarını engellemeye çalışıyoruz. Bu iş için oyunun başlarında sadece bir tabancaya sahipken ilerledikçe farklı silah seçeneklerini açabiliyoruz ve daha güçlü hale gelebiliyoruz.

Miami Zombies'de bize verilen görevleri gerçekleştirirken etrafımız zombilerle sarıldığında bombalarımızı kullanabiliyoruz. Böylece kritik anlarda avantaj sağlayabiliyor ve görevimize devam edebiliyoruz. Oyunda kahramanımızı kuşbakışı olarak yönetiyoruz. Miami Zombies hızlı bir oynanışa sahip ve çoğu cihazda akıcı olarak çalışmakta. Eğer zombi oyunlarını seviyorsanız Miami Zombies farklı bir seçenek olacaktır.