Mini Warriors 1.5.1 (Android)

Mini Warriors

Mini Warriors
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Android cihazlarında oynayabileceğiniz strateji oyunudur.

Mini Warriors, Android cihazlarınıza ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz eğlenceli ve sevimli bir strateji oyunudur. Gerçek zamanlı strateji tarzı olarak kategorilendirebileceğimiz bu oyun da benzerleri gibi tarza pek bir farklılık katmasa da eğlenceli olduğunu söyleyebiliriz.

Oyunda Algers adlı bir zamanlar barış içinde olan fakat şimdi savaş yüzünden yağmalanmış bu yüzden kaynakların çok nadir olduğu bir ülkedesiniz. Bu yüzden bir lider ipleri eline almak zorunda ve bu da siz olacaksınız.

Büyükten küçüğe herkesin oynayabileceği, uygunsuz sahnelerin bulunmadığı bir oyun olduğunu belirtmek gerekir. Hem de her gün kontrol etmek zorunda değilsiniz. Canınız ne zaman isterse oyuna geri dönebilirsiniz.

Grafikleri de gayet başarılı olan oyunun yüklenme hızı da iyi. İnternet gerektirmeyen bir oyun olan Mini Warriors'da toplamanız gereken kristalleri bulmak bazen zor olsa da yine de bağımlılık yapıcı ve eğlenceli bir oyun olduğunu söylemek mümkün.

Sevimli çizgi film tarzı grafikleri ile 50'den fazla karakter, 10'dan fazla yetenek ve 200'den fazla zorlayıcı bölüm oyunda sizi bekliyor. İsterseniz çevrimiçi diğer oyuncularla birlikte de oynayabilirsiniz.

YORUMLAR