Opet Mobil Uygulaması 2.5 (Android)

Opet Mobil Uygulaması

2.5
Opet Mobil Uygulaması
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    Türkçe

  • TOPLAM İNDİRME

    749

  • ÜRETİCİ

    Opet Petrolcülük A.Ş

Opet Mobil Uygulaması ile size Opet akaryakıt istasyonlarını tespit edebilirsiniz

Opet Mobil Uygulaması kullanıcılara kendilerine en yakın Opet akaryakıt istasyonunu bulabilme konusunda yardımcı olan resmi Opet uygulamasıdır.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip kullanabileceğiniz bir uygulama olan Opet Mobil Uygulaması sayesinde benzininizin veya otogazınızın azaldığı durumlarda size en yakın Opet benzin istasyonunu araştırabilirsiniz. Uygulama size konumunuza en yakın Opet istasyonlarını listeleyebilirken bu istasyonları harita üzerinde de gösterebiliyor.

Opet Mobil Uygulaması kullanışlı ek özelliklere de sahip. Uygulama aracılığıyla Opet kartınızı uygulamaya tanıttığınızda kartınıza özel kampanyaları ve duyuruları takip edebiliyor, fırsatlardan yararlanabiliyorsunuz. Ayrıca Opet Mobil Uygulaması Opet akaryakıt istasyonlarında yaptığınız işlemleri görüntülemenize de imkan tanımakta.

Opet Mobil Uygulaması kendi içerisinde bir geri bildirim sistemi de barındırmakta. Bu sistemi kullanarak kişisel bilgilerinizle birlikte şikayet ve önerilerinizi ve diğer geri bildirimlerinizi Opet'e iletebilirsiniz.

YORUMLAR