Android için Akaryakıt İstasyonu Uygulamaları

Merhaba sevgili Tamindir takipçileri. Trafiğe çıktığımızda benzin, mazot veya otogaz gibi yakıt ihtiyaçlarımızı genellikle her zaman uğradığımız akaryakıt istasyonundan karşılarız. Fakat iş şehir dışına seyahate çıktığımızda değişebiliyor. Tanımadığımız

Android için Akaryakıt İstasyonu Uygulamaları

Merhaba sevgili Tamindir takipçileri. Trafiğe çıktığımızda benzin, mazot veya otogaz gibi yakıt ihtiyaçlarımızı genellikle her zaman uğradığımız akaryakıt istasyonundan karşılarız. Fakat iş şehir dışına seyahate çıktığımızda değişebiliyor. Tanımadığımız bir yerde her zaman kullandığımız benzin istasyonunu bualbilmek problem olabiliyor. Bir benzin istasyonu bulabilmek için adres aramakla uğraşarak daha fazla yakıt tüketebiliyoruz ve zaman kaybedebiliyoruz. İşte bu gibi dertleri çözebilmek için teknolojiden faydalanabiliriz. Bu yazımızda listeleyeceğimiz Android uygulamaları aracınızın yakıt ihtiyacını giderebilmeniz için size kolaylık sağlayacak.

Ülkemizde TOTAL, Petrol Ofisi, Shell ve Opet firmaları yayınladıkları mobil uygulamalarla kullanıcılara yardımcı olmakta ve özel fırsatlar sunmakta. Yazımızda da bu uygulamalara kısaca göz atacağız ve özelliklerine değineceğiz.

Resmi Total uygulaması olan TOTAL Oil Türkiye A.Ş.'yi indirmek için:

Resmi Petrol Ofisi uygulaması olan PO Nerede'yi indirmek için:

Resmi Shell uygulaması olan Shell Motorist'i indirmek için:

Resmi Opet uygulaması olan Opet Mobil Uygulaması'nı indirmek için:

YORUMLAR