Orbitz 5.0.1 (Android)

Orbitz

Orbitz
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Orbitz, Android cihazlarınızda kullanabileceğiniz bir seyahat uygulamasıdır.

Orbitz, Android cihazlarınıza ücretsiz olarak indirip kullanabileceğiniz bir seyahat uygulamasıdır. Bir hayli kapsamlı bir uygulama olan Orbitz ile yolculuklarınız esnasında kolayca uçak ve otel arayıp bulabiliyorsunuz.

Orbitz aslında orijinalinde bir websitesiyken daha sonra mobil uygulamaları geliştirilmiş. Mobil uygulamalar da yine çok sevilerek kullanılır hale gelmiş. Şık tasarımı ve kolay kullanımı ile de kullanıcıların beğenisini kazanmış diyebilirim.

Eğer sık sık seyahate çıkıyorsanız ve gezmeyi seviyorsanız en ucuz uçak bileti ve en ucuz kalacak yer sizin için büyük önem teşkil ediyordur. Hepsi bir arada bir uygulama olan Orbitz ile bütün bunlara tek bir yerden ulaşma şansına sahipsiniz.

Orbitz ile kolay ve hızlı bir şekilde oteller arasında arama yapabilir, bunlardan en ucuzlarını ve indirimli olanlarını görebiliyorsunuz. Uygulamanın sunduğu avantajlar sayesinde de yüzde elliye kadar varan indirimlerden faydalabiliyorsunuz.

Aynı şekilde bu uçak biletleri için de geçerli. İndirimli uçak biletleri  bulabiliyor ve hatta direk uygulama üzerinden rezervasyon yapabiliyorsunuz. Uygulama sadece uçak ve otel değil, araba kiralama konusunda da size pek çok seçenek sunuyor.

Uygulamanın sunduğu avantajlardan bir diğeri ise son dakika rezervasyonları. Yakınlardaki otelleri uygulama üzerinden bulup son dakikada açılan yerleri çok ucuza kapabiliyorsunuz. Ayrıca otellerin fotoğrafları ile birlikte detaylı bilgilerine erişebiliyorsunuz.

Uygulamanın 7 gün 24 saat çalışan bir müşteri hizmetleri servisi var. Bu sayede ne zaman bir sıkıntınız olsa hemen birilerine ulaşabiliyorsunuz. Fakat bunun için az çok İngilizce bilmeniz gerektiğini de söylemeliyim.

Kısacası başarılı bir seyahat uygulaması olan Orbitz'i herkese tavsiye ediyorum.