OvenCloud

OvenCloud
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

OvenCloud, fotoğraf, video ve müzik gibi medya dosyalarınızı ücretsiz olarak yedekleyebileceğiniz ve dilediğiniz zaman açabileceğiniz Android bulut depolama uygulaması.

OvenCloud, sahip olduğunuz ya da Android mobil cihazınız ile yeni çekeceğiniz videoların hepsini yedekleyerek izleme imkanı bulabileceğiniz bir bulut depolama servisi uygulaması.

Kendi medya bulut depolama alanınızı oluşturarak videolarınıza ister Android telefon ve tabletleriniz üzerinden isterseniz de PC ve Mac'ler üzerinden dilediğiniz zaman ulaşmanızı sağlayan uygulama, hem videolarınızın güvende olmasını hem de istediğiniz zaman ulaşabilmenizi sağlıyor.

Videolarınızı düzgün bir şekilde konumlandırarak kategorilendirebileceğiniz OvenCloud, videolarınızın büyük ya da küçük resimlerini göstererek hangi videoları izlemek istediğiniz konusunda size yardımcı oluyor.

Eğer işiniz ya da kişisel ihtiyaçlarınız gereği çok fazla video ile uğraşıyorsanız OvenCloud kullanmanız gereken uygulamalar arasında yer alıyor.

Hem yedekleme hem de videoları bulut üzerinden izleme imkanı sunan uygulamanın kullanımı da son derece basit. Sade bir araüyz ile geliştirilen uygulamayı kullanırken herhangi bir zorlukla karşılaşacağınızı düşünmüyorum.

Sınırsız olarak video izleme, paylaşım ve depolama özelliklerini sunan OvenCloud uygulamasını Android telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip deneyebilirsiniz.