Penguin Run Cartoon 2.0 (Android)

Penguin Run Cartoon

2.0
Penguin Run Cartoon
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Penguin Run, karşınıza çıkan tüm engelleri koşarak aşmanızı amaçlayan bir macera oyunudur.

Soğuk bölgelerin hayvanları olan penguenler bulundukları bölgeye oranla oldukça sıcak kanlı canlılardır. Hemen hemen herkes penguenlerin yürüyüş tarzını ve davranışlarını hayranlıkla izler. Android platformundan ücretsiz olarak indirebileceğiniz Penguin Run, sizi bu hayvanlara karşı biraz daha yakın hale getirebilir.

Penguin Run oyununda karakterinizle birlikte uzun bir maceraya çıkıyorsunuz. Macera boyunca karşınıza birbirinden zorlu engeller çıkacak. Sizin bu engellerden sağlam bir şekilde geçmeniz gerekli. Eğer penguen karakteriniz herhangi bir şekilde bu engellere takılırsa oyuna baştan başlıyorsunuz. Bu durum da hiç hoşunuza gitmeyecektir.

Oyun oldukça güzel grafiklere ve ses efektlerine sahip. Bu sayede Penguin Run oynarken sıkılmıyor aksine eğleniyorsunuz. Kar temalı bir şekilde penguen karakterinizle birlikte en uzun mesafeye gitmeye çalışın. Hatta Penguin Run oyununu arkadaşlarınıza da tavsiye edin ve onlarla yarış turnuvaları düzenleyin. Unutmayın, Penguin Run oyununda en fazla mesafeye ulaşan oyunu kazanır!

YORUMLAR