Petroleum Tycoon 0.9.7 (Android)

Petroleum Tycoon

Petroleum Tycoon
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Petroleum Tycoon mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir petrol çıkarma oyunudur

Petroleum Tycoon stratejik işletme yeteneklerinizi konuşturmanıza ve kendi petrol kuyunuzu yönetmenize imkan tanıyan bir mobil simülasyon oyunu olarak tanımlanabilir.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir petrol çıkarma oyunu olan Petroleum Tycoon'daki maceramız evimizin bahçesinde petrol bulmamızla başlıyor. Bizim için zengin olmanın anahtarı olacak bu petrol kuyusunu iyi bir şekilde işletmemiz gerekiyor; çünkü yüksek rekabetin olduğu petrol piyasasında tutunmak hiç de kolay değil. Bu iş için petrol kuyumuzu geliştirmemiz, onu çalışır bir petrol istasyonuna dönüştürerek gerekli personel ve binaları kullanmamız gerekiyor.

Petroleum Tycoon'da maceramız sadece petrol çıkarma istasyonumuzu inşa edip gerkeli personeli bu istasyona yerleştirmekle bitmiyor. Petrol kuyumuzun güvenliğini sağlamamız, rakiplerimizle anlaşmalara varmamız da gerekiyor. Ayrıca borsada petrol satabilmek için borsa oynamamız da gerekiyor. Oyun boyunca şeyhler ve diğer petrol üreticileriyle rekabet ederek onların petrol kuyularını da ellerinden alabiliyoruz.

Petroleum Tycoon'da çöller, okyanuslar ve hatta uzayda petrol çıkarma faaliyetleri yürütebilmemiz mümkün.